Działka przemysłowa w atrakcyjnej cenie

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
1 534 560,00 PLN , Pow. 13 344 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
13 344 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Murowana Goślina
Numer oferty:
962709
Cena za m2:
115,00 PLN
Działka ewidencyjna nr 1707, położona w Murowanej Goślinie, stanowi nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży.
Powierzchnia działki wynosi 13 344 m²,  (ok 250m długości oraz 50m szerokości) co zapewnia możliwość zagospodarowania terenu pod inwestycje o charakterze gospodarczym.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 2P i przeznaczona pod zabudowę produkcyjną, składową, magazynową oraz obiekty i instalacje przemysłowe.

Miejscowy Plan: 

Na terenie ustala się:

1. lokalizację obiektów produkcyjnych, składów, magazynów oraz budowli i instalacji przemysłowych, z dopuszczeniem zachowania, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków mieszkalnych jednorodzinnych (o wysokości do 10 m i do 2 kondygnacji nadziemnych) oraz zachowania i przebudowy istniejących budynków mieszkalnych wielorodzinnych;

2. dopuszczenie lokalizacji stacji paliw, budynków biurowych, wystawienniczych i gospodarczych, garaży podziemnych i nadziemnych, kondygnacji podziemnych (pod warunkiem braku negatywnego wpływu na środowisko gruntowo-wodne), urządzeń budowlanych, sieci infrastruktury technicznej, dróg wewnętrznych, miejsc postojowych, dojazdów i dojść, stacji transformatorowych oraz ekranów akustycznych;

3. maksymalną powierzchnię sprzedaży w jednym budynku i na jednej działce budowlanej - 1000 m²;

4. minimalną powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej - 1000 m², z dopuszczeniem 50 m² dla działek przeznaczonych pod infrastrukturę techniczną;